Jezuitipia03042020

Prípravné stretnutie Magis CE 2017 v Prahe

Od 24. do 26. Marca sa v Prahe konalo prípravné stretnutie blížiaceho sa Magis Central Europe 2017, ktorý sa uskutoční od 14. do 23. júla v Českej republike, Rakúsku, Maďarsku, Kosove, Poľsku, Slovinsku a na Slovensku. Takmer 30 organizátorov blížiaceho sa Magisu z Česka, Slovenska, Poľska, Maďarska a Slovinska malo počas neho možnosť bližšie sa zoznámiť so štruktúrou programu ako aj s potrebnými informáciami týkajúcimi sa jednotlivých experimentov i záverečného spoločného stretnutia, ktoré sa uskutoční v Prahe.

Od 24. do 26. marca sa v Prahe konalo prípravné stretnutie blížiaceho sa Magis Central Europe 2017, ktorý sa uskutoční od 14. do 23. júla v Českej republike, Rakúsku, Maďarsku, Kosove, Poľsku, Slovinsku a na Slovensku.

Takmer 30 organizátorov blížiaceho sa Magisu z Česka, Slovenska, Poľska, Maďarska a Slovinska malo počas neho možnosť bližšie sa zoznámiť so štruktúrou programu ako aj s potrebnými informáciami týkajúcimi sa jednotlivých experimentov i záverečného spoločného stretnutia, ktoré sa uskutoční v Prahe. Počas prípravného víkendu nechýbal jeho účastníkom okrem pracovnej časti ani priestor na vzájomné zdieľanie a spoznávanie krás metropoly Česka.

Foto: archív spoločenstva Magis

Spiritualita

Spiritualita

Pobožnosť

Spoločnosť

Zasvätený život